هتل ایساتیس مشهد

Esatis Hotel Mashhad Razavi Khorasan Province, Mashhad, No. 34. haram emam reza, Fadaeyan e Islam St, Iran

معرفی و تصاویر

هتل ایساتیس مشهد

هتل ایساتیس مشهد در سال 1393 فعالیت خود را به عنوان هتلی دو ستاره در پایتخت معنوی ایران آغاز کرد. این هتل در شش طبقه بنا شده و برای پذیرایی از زائران حرم مطهر امام رضا دارای 78 باب اتاق می‌باشد.

هتل ایساتیس یکی از هتل های تازه ساخت در نزدیکی حرم مطهر می باشد که در سال 1392 افتتاح شد و آماده پذیرایی و خدمت رسانی به مهمانان و زائران گرامی است.

خدمات صبحانه و نهار و شام در این هتل به صورت فولبرد خواهد بود. رستورانی با ظرفیت 160 نفر و کافی شاپی شیک از دیگر امکانات هتل ایساتیس می باشد. همچنین اینترنت رایگان در لابی در دسترس مهمانان خواهد بود.

این هتل دارای پارکینگی با ظرفیت 10 خودرو به صورت رایگان است.

موقعیت مکانی این هتل نیز از امتیاز ویژه ای برخوردار است. خیابان امام رضا یکی از معروف ترین خیابان های شهر مشهد می باشد که زائرینی که از مهمانان دائم این شهر هستند به خوبی آن آشنا می باشند چرا که علاوه بر نزدیکی به حرم مطهر دارای فروشگاه ها و بازار های متعددی می باشد .

شما میتوانید از سرویس رایگان به حرم این هتل که روزی دوبار انجام می شود استفاده کنید و یا با درخواست کارت های رایگان از این هتل، هر زمان که خواستید با اتوبوس های شهری بصورت رایگان به حرم مشرف شوید. در اینصورت با استفاده از خط های بی آرتی موجود در خیابان امام رضا (علیه السلام) بیشتر این مسافت را طی کنید.

 

مشخصات

  • سال ساخت: ۱۳۹۲
  • تعداد طبقات: ۶
  • تعداد اتاق: ۷۸

مشخصات تماس

Razavi Khorasan Province, Mashhad, No. 34. haram emam reza, Fadaeyan e Islam St, Iran

وبسایت هتل

قوانین و امکانات

امکانات ورزشی

پارکینگ
تاکسی سرویس در هتل
لابی
رستوران
کافی شاپ