هتل ستاره کیش

setare kish Kish, beside, Siri Square, G2JG+VR9, Iran

معرفی و تصاویر

هتل ستاره کیش در بین میدان سیری و میدان داریوش قرار گرفته است و اقامتی اقتصادی را در میان هتل‌های جزیره کیش فراهم می‌کند.

ساخت هتل به سال 1375 بر می‌گردد و در سال 1397 بازسازی آن صورت گرفت. این هتل 2 ستاره، با مجموع تعداد 44 اتاق، شامل ویلاهای یک طبقه کنار هم، از مسافران کیش میزبانی می‌کند.

فضای باز و سبز مجموعه از مزیت اصلی اقامت در هتل ستاره کیش به‌شمار می‌رود.

هتل نزدیک ساحل مرجان قرار دارد و کافی‌ست مسیر حدودا 2.5 کیلومتری آن را از هتل، پیاده و یا با خودرو، طی کنید. همچنین قدم زدن بر روی اسکله مرجان را هم فراموش نکنید. اگر هم تمایل داشتید رستوران‌های دیگری را در جزیره کیش امتحان کنید، رستوران باراکودا (حدود 1.5 کیلومتر)، فودکورت فودلند (2 کیلومتر)، و رستوران هشتک (3 تا 4 کیلومتر) از گزینه‌های نزدیک و پیش روی شما هستند.

تنوع بازار و مراکز خرید اطراف هتل ستاره کیش زیاد است. بازار پانیذ با 20 دقیقه پیاده‌روی و بازار مرجان با حدود 25 دقیقه پیاده‌روی در دسترس می‌باشند. مراکز خرید پردیس 1 و 2 نیز با 1.5 کیلومتر رانندگی و یا پیاده‌روی از محل اقامت شما فاصله دارند.

امکانات هتل ستاره کیش

هتل ستاره کیش در جزیره کیش دارای امکانات رفاهی مطلوبی می باشد که رستوران و کافی شاپ جزئی از این امکانات هستند. کیفیت غذاهای رستوران این هتل کیش طبق نظرات میهمانان مطلوب بوده و کافی شاپ هم مکانی عالی برای سپری کردن اوقات فراغت می باشد. صرف یک فنجان چای و قهوه می تواندآرامشی بی نظیر را به شما هدیه می دهد.

از دیگر امکاناتی که در هتل سـتاره کیـش وجود دارد می توان به تاکسی سرویس، نمازخانه، اینترنت رایگان و … شاره کرد. پارکینگ نیز از دیگر امکانات هتل است که دغدغه ای را برای گردشگران باقی نمی گذارد.

خدمات روم سرویس 24 ساعته، پذیرش 24 ساعته و … هم در اختیار میهمانان قرار می گیرد. دسترسی هتل به بازار پردیس 1 و پردیس 2 و همچنین ساحل بسیار خوب می باشد.

در داخل اتاق های هتل ستاره کیش  امکانات بسیار خوبی همچون سیستم سرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، تخت های نرم و … طراحی شده تا میهمانان مقیم در هتل رفاه خوبی داشته باشند. اتاق های هتل شامل 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته می شود که برای هر ظرفیتی طراحی شده است.

برای آشنایی با سایر هتل های کیش از سایت سفر366 بازدید کنید.

مشخصات

  • سال ساخت: ۱۳۷۵
  • تعداد اتاق: ۴۴

فاصله تا ...

  • بازار پردیس یک ۰٫۵کیلومتر
  • پارک هنگام ۰٫۸کیلومتر
  • اسکله تفریحی ۲٫۱کیلومتر
  • بازار مرجان ۲٫۲کیلومتر

مشخصات تماس

Kish, beside, Siri Square, G2JG+VR9, Iran

قوانین و امکانات

امکانات ورزشی

آسانسور
تاکسی سرویس در هتل
پذیرش 24 ساعته
فضای سبز
لابی
سنسورهای دود یاب/ضد حریق
رستوران
کافی شاپ