باغ گل رز بانکوک

باغ گل رز بانکوک از مشهورترین باغ های گل رز جهان به شمار می رود که در 30 کیلومتری بانکوک قرار گرفته است. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم بازدید از این مجموعه مفرح و دیدنی را در برنامه سفر خود قرار بدهید. بدون شک یکی از بهترین مناطق دیدنی بانکـوک باغ گـل رز […]

باغ گل رز بانکوک

باغ گل رز بانکوک از مشهورترین باغ های گل رز جهان به شمار می رود که در 30 کیلومتری بانکوک قرار گرفته است. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم بازدید از این مجموعه مفرح و دیدنی را در برنامه سفر خود قرار بدهید.
بدون شک یکی از بهترین مناطق دیدنی بانکـوک باغ گـل رز است که آرامش و تفریح مثال زدنی را به بازدیدکنندگان هدیه خواهد داد. نزدیکی باغ گل رز بانکوک در کنار دریاچه، فضای این باغ را دلپذیرتر کرده و ارزش بازدید از آن را در تور بانکوک بالا برده است.

باغ گل رز بانکوک

آشنایی با باغ گل رز بانکوک

باغ گل رز بانکوک با مساحت 750 کیلومتر مربعی که دارد یکی از بزرگترین باغ های گل رز دنیا به شمار می‌رود که از چند متری بوی عالی گل‌ها را می توانید احساس نمایید. در این باغ علاوه بر دارا بودن انواع گل رز، بیش از 20 نوع گل دیگر همچون نیلوفر، کوکب و میخک نیز به چشم می‌خورد.

در باغ گل رز بانکوک همچینی یک دریاچه‌ بسیار زیبا وجود دارد که بر رویایی بودن این محیط کمک خواهد کرد و به طراوت محیط اضافه خواهد کرد. در این مکان برای این که بازدیدکنندگان از لذت بیشتری بهره ببرند، اغلب عروسی‌ها را در این مکان برگزار می‌کنند و حتی نمایش‌های شبانه مانند شمشیر بازی و نمایش فیل‌ها هم در این مکان برگزار می‌گردد.

سفری خوش و به یادماندنی همراه با تور تایلند سفر 366 !

البته این باغ بسیار زیبا و آباد در محیطی به اندازه 750 کیومتر مربع ساخته شده و یک محیط عالی برای یک گردش با خانواده در تور تایلند است.بدون شک یکی از بهترین مناطق دیدنی بانکـوک باغ گل رز است که آرامش و تفریح مثال زدنی را به بازدیدکنندگان هدیه خواهد داد.

جهت رزرو تور تایلند با مشاوران ما در سفر 366 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *