هتل ریدل

reydel hotel Yavuz Sinan, Küçük Dolap Sk. No:22, 34400 Fatih/İstanbul, Türkiye

معرفی و تصاویر

هتل ریدل  استانبول با قرار گرفتن در فاصله‌ای 1.5 کیلومتری از منطقه سلطان احمد که مکان‌های مشهوری همچون کاخ توپ کاپی، مسجد ایاصوفیه و مسجد سلطان احمد را در خود جای داده است و اقامت دلنشینی برای گردشگران تور استانبول رقم می‌زند.

واحدهای اقامتی هتل reydel

نمای زیبا و خوش‌رنگِ ساختمانِ هتل reydel ، با دیواره‌ای سفید و قرنیز قرمز‌رنگ دور پنجره‌ها و ستون‌هایش، در میان این منطقۀ تاریخی و دیدنی خوش می‌درخشد.

این هتل 23 اتاقِ مدرن، شیک و تمیز را در اختیار میهمانان قرار می‌دهد که همگی عایق صوتی هستند و با وجود سیستم تهویه و استفاده از رنگ‌های ملایم در تزیین اتاق، خوابی راحت و بی‌دغدغه را برایتان به ارمغان خواهند آورد.

اگر بخواهیم ویژگی‌های برجسته و جالب این هتل را بشماریم، ابتدا باید سری به اتاق‌های بی‌نظیر آن بزنیم. اتاق‌هایی مجهز به اینترنت بی‌سیم رایگان، تلویزیون، صندوق امانات و حمامی اختصاصی همراه با دوش و سشوار می‌باشد.در کنار این اتاق‌های مدرن و جذاب، تراس این هتل دیگر مشخصه بارز آن است که لحظات خاصی برای مهمانان رقم می‌زند.

موقعیت مکانی هتل reydel

اقامت در خیابان فاتح (Fatih)، برای مسافرانی که به مکان‌های تاریخی، معماری و کشف شهر قدیمی علاقه‌مند هستند، گزینه بسیار مناسبی است.

برای دسترسی به این هتل از فرودگاه آتاتورک باید مسافتی 20 کیلومتری پیموده شود. ضمنا، تنها با 10دقیقه پیاده‌روی از هتل Reydel Hotel می‌توان خود را به ایستگاه قطار سیرکه‌جی (Sirkeci) رساند و از آنجا به نقاط مختلفی دسترسی داشت.

اماکن دیدنی نزدیک به هتل ریدل استانبول

 مسجد سلیمانیه: 400 متر
 پل آتاتورک: 500 متر
 مسجد زیرک: 500 متر
 بازار ادویه: 700 متر

مشخصات

فاصله تا ...

  • مسجد سلیمانیه ۴۰۰متر
  • پل آتاتورک ۵۰۰متر
  • مسجد زیرک ۵۰۰متر
  • بازار ادویه ۷۰۰متر

مشخصات تماس

Yavuz Sinan, Küçük Dolap Sk. No:22, 34400 Fatih/İstanbul, Türkiye

قوانین و امکانات

امکانات ورزشی

اینترنت بی سیم
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
تراس

امکانات تفریحی

تهویه مطبوع