آبشار تورگوت

روستای تورگوت (تارگوت)، یکی از مناطق بکر و زیبای شهر مارماریس در کشور ترکیه است. آبشار معروف این روستا با نام “آبشار تورگوت” برای کسانی که اهل طبیعت گردی بوده و حاضرند برای دیدن زیبایی های طبیعت دل به کوه‌های این روستا بزنند، مناسب است. آبشار تورگوت مارماریس محلی زیبا و لذت بخش است. این […]

آبشار تورگوت

روستای تورگوت (تارگوت)، یکی از مناطق بکر و زیبای شهر مارماریس در کشور ترکیه است. آبشار معروف این روستا با نام “آبشار تورگوت” برای کسانی که اهل طبیعت گردی بوده و حاضرند برای دیدن زیبایی های طبیعت دل به کوه‌های این روستا بزنند، مناسب است.

آبشار تورگوت مارماریس محلی زیبا و لذت بخش است. این آبشار واقع در 35 کیلومتری جنوب غربی مارماریس، در 9 کیلومتری بایر در ترکیه می باشد. این آبشار زیبا یکی از جاذبه های گردشگری مارماریس به شمار می رود. در تاریخ 15 آگوست در سال 2011 منطقه تورگوت به عنوان میراث ملی به ثبت رسید و از آن تاریخ به بعد این مناطق توسط دولت ترکیه محافظت می شود. سالانه گردشگران زیادی با تور مارماریس از این جاذبه دیدن می کنند.

آبشار تورگوت

آبشار تورگوت مارماریس

آبشار تورگوت یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری شهر مارماریس می باشد. تورگوت در استان موگلا در جنوب غربی کشور ترکیه قرار گرفته است.
این آبشار در کنار روستایی به همین نام واقع شده است.

در این منطقه از مارماریس یعنی تورگوت شما می توانید در طول سال ترکیب رنگ های بسیار زیبایی مانند سبز و آبی را مشاهده کنید و از دیدن این منظره طبیعی که گوشه ای از بهشت را به شما نشان می دهد نهایت لذت را ببرید. آب آبشار سرد است اما ارزش یک بار امتحان شنا کردن در آن را  دارد.

آشنایی با سواحل مارماریس، بهشت مدیترانه

بهترین فصل بازدید از آبشار تورگوت

آبشار در فصل پاییز تقریبا 4 متر ارتفاع دارد. به خصوص در روزهای گرم تابستان، ایده خوبی برای پرش در آب های خنک آبشارهای تورگوت است. هنگامی که پاهای خود را درون آب قرار می دهید، سرمای آن ممکن است کمی دلسرد کننده باشد اما دست از آب نکشید و در آبشار شنا کنید. این یک تجربه خوب خواهد بود که هرگز فراموش نخواهید کرد.

بهترین فصل بازدید از آبشار تورگوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *