آلکازار شو پاتایا

آلکازار شو پاتایا یکی از کلاب های پرطرفدار در شهر پاتایا است که مورد استقبال تعداد کثیری از گردشگران قرار گرفته است و همچنین در شهر پاتایا چندین شو برگزار می شود که شو آلکازا یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین آنها شناخته می شود. هنرمندان آلکازار شو پاتایا با پوشیدن لباس های زیبا و […]

آلکازار شو پاتایا

آلکازار شو پاتایا یکی از کلاب های پرطرفدار در شهر پاتایا است که مورد استقبال تعداد کثیری از گردشگران قرار گرفته است و همچنین در شهر پاتایا چندین شو برگزار می شود که شو آلکازا یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین آنها شناخته می شود.

هنرمندان آلکازار شو پاتایا با پوشیدن لباس های زیبا و فرم آرایش مخصوص خود شروع به هنرنمایی و رقص می کنند و با پخش موسیقی کشورهای مختلف مانند : ایران، هند، چین، کره و روسیه و کشور های غربی می خوانند و می رقصند.

آلکازار شو پاتایا

 

آلکازار شو پاتایا

اجرا و ارائه هنر این بازیگران، مخاطبان تور ترکیبی تایلند را دچار تحسین و شگفتی میکند و این شگفتی زمانی مخاطب را دچار شگفتی دو چندان می کند که پی به جنسیت دگرباش بودن آن ها می برد و برایشان کاملا جذاب می باشد.

آلکازار شو پاتایا که توسط اجرا کننده‎ های بسیار زیبا و حرفه ای با دکورهای سنگین نورپردازی بی نقص و سیستم ‎های صوتی به روز در پاتایا روزی سه بار به نمایش گذاشته می شود مسافران و گردشگران تور تایلند چنان مبهوت رقص ‎های سنتی ملیت‎ های مختلف قرار می گیرند که گذر زمان را اصلا حس نمی کنند .

در سفر به تایلند، معبد وات آرون بانکوک را از رودخانه تماشا کنید!

نحوه برگزاری و ویژگی های آلکازار شو پاتایا

پس از هر اجرا و بسته شدن پرده، دکورها به سرعت تغییر می یابد و لباس اجرا کننده‎ ها تعویض و شو بعدی آغاز می شود . انتخاب رنگ و مدل لباس برگزار کننده ‎های شو آلکازار برگرفته از آداب ورسوم مردم تایلند گرفته تا فرهنگ و سنت کشور های دیگر است که می ‏تواند مسافران و گردشگران را با رقص های متفاوتی آشنا نمایند .

جالب است بدانید که بیش از 20 سال است که با سیستم های صوتی و نورپردازی مدرن، هر روز تماشاگران زیادی از سراسر جهان را به خود جذب می کند و بسیاری نیز در جهان تصوری شبیه به مولن روژ پاریس برایشان تداعی می شود.

نحوه برگزاری و ویژگی های شو آلکازا

در این آلکازار زبان‎ های هندی، کره ای، تایلندی، فارسی، انگلیسی، روسی و …. به اجرا در می آید و به جرات می توان گفت که تمامی توریست ها قبل از تماشای شو آلکازار شهر پاتایا را ترک نمی کنند، ضمنا شما بدانید که این شو از برترین جاذبه‎ های گردشگری پاتایا و از مهم ترین مناطق گردشگری تایلند بشمار می رود.

سفر 366 ارائه دهنده تورهای داخلی و خارجی ارزان و لحظه آخری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *