دنیای زیر آب پاتایا

آکواریوم زیر آب پاتایا دنیای زیر آب پاتایا در واقع یگ آکواریومی است که مجموعه ای از موجودات دریایی از مناطق زیستی گوناگون می باشد که به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشته شده است. این آکواریوم شاید در مقایسه با سایر آکواریوم هایی که در دنیا وجود دارد کوچکتر باشد، اما داخل آن می […]

دنیای زیر آّب پاتایا

آکواریوم زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا در واقع یگ آکواریومی است که مجموعه ای از موجودات دریایی از مناطق زیستی گوناگون می باشد که به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشته شده است. این آکواریوم شاید در مقایسه با سایر آکواریوم هایی که در دنیا وجود دارد کوچکتر باشد، اما داخل آن می توانید گونه های مختلفی از آبزیان را مشاهده کنید. دنیای زیر آب پاتایا،به اولین آکواریوم مدرن در کشور تایلند شهرت دارد و مسافران تور تایلند می توانند زمانی که وارد این مجموعه می شوند با یک بطری به ماهی های کوی غذا بدهند. همچنین در بخشی از این مجموعه این امکان وجود دارد که کوسه ها و پرتر ماهی ها را از نمای نزدیک مشاهده کنید.

دنیای زیر آب پاتایا جاذبه هایی که برای هر سن و سالی جالب به نظر می آید. دنیای زیر آب پاتایا در حقیقت یک آکواریوم بزرگ و هیجان انگیز است که در آن بیش از 4000 گونه از موجودات دریایی و اقیانوسی از جمله مرجان های رنگارنگ جمع آوری شده اند. دنیای زیـر آب پاتـایا بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا و بهترین جاذبه های تور پاتایا است که در جنوب این شهر قرار گرفته است. این آکواریم به شکل تونل استوانه ای شیشه ای، 100 متر طول دارد و بیش از 4000 موجود آبزی در 200 گونه متفاوت را در خود جای داده است.

زیبایی های دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا

در دنیای زیـر آب پاتـایا یا  آکواریوم پاتایا، انواع ماهیان آب شور و آب شیرین ، حوضچه های روباز و کم عمقی وجود دارد که میتوانید پوست جانوران آبزی نظیر خیار دریایی، لاک پشت، ستاره دریایی، خرچنگ ، کوسه بامبو و نوعی از سفره ماهی را لمس کنید.این تونل آبی از شیشه آکریلیک بسیار ضخیم ساخته شده است و در برابر فشار آب و امواج استقامت کافی دارد.

تونل دنیای زیـر آب پـاتایا به چهار بخش تقسیم میشود :

  • منطقه تپه دریایی Coral Reef Zone
  • منطقه کوسه ها و ماهی های پهن برقی Shark and Stingray Zone
  • منطقه غول پیکرهای سیام Giant of Siam Zone
  • منطقه عروس دریایی

بازدید از دنیای زیر آب پاتایا

اولین آکواریوم مدرن در تایلند با بیش از 5000 حیوان دریایی دنیای زیر آب پاتایا افتتاح شده است، تنوع چشمگیری از موجودات دریایی از جمله مرجان ها، کوسه ها، پرتوهای مانتا و ماهی های غول پیکر وجود دارد که می توان از اطراف راحت یک تونل 100 متری زیر آب به آنها نگاه کرد، با تور تایلند سفر 366 می توانید هیجان بازدید از این آکواریوم زیبا را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *